Після відновлення «малої приватизації» дербюджет отримав 1 млрд грн

Після відновлення малої приватизації до державного бюджету вже перераховано 1 млрд грн.

Дохід держбюджету-2021: на скільки мільярдів вдалось перевиконати план -  Економічні новини України - Економіка

Про це повідомляє пресслужба «Prozorro.Продажі».

Раніше очікувалося, що надходження до кінця року від часу відновлення малої приватизації після початку повномасштабної агресії мали скласти від 600 млн до 1 млрд грн.

«Прагнення нашого бізнесу працювати, розвивати країну та її потенціал, перевершили наші фінансові прогнози та очікування. Відповідальний бізнес сьогодні – це бійці економічного фронту, які своєю активністю допомагають країні», – прокоментував очільник Фонду державного майна Рустем Умєров.

Також він додав, що вже у 2023 році заплановано відновлення приватизацію і великих підприємств, а в довгострокових планах – приватизувати декілька десятків заводів.

Упродовж вересня-листопада відбулися понад 120 аукціонів малої приватизації держмайна, ще близько 80 аукціонів мають провести до кінця року.

За словами, директора ДП «Прозорро.Продажі» Олексія Соболева, конкуренція на аукціонах з приватизації держмайна залишається на високому рівні – 4-5 учасників в середньому змагаються на торгах.

Також він наголосив, що онлайн-аукціони і система працюватимуть незалежно від відключень електроенергії чи блекауту по всій Україні.

Зазначимо, що до державного бюджету не надходили кошти від примусового вилучення в Україні об’єктів права власності рф та її резидентів. Зокрема, й від націоналізації корпоративних прав та фінансових активів в українських дочірніх компаній Сбєрбанку і Веб.рф (Міжнародного резервного банку та Промінвестбанку), яке відбулося за рішенням РНБО від 11 травня.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd