ОВДП-аукціони: Мінфін продав облігацій на 6,17 млрд гривень

Вчорашні аукціони з розміщення військових ОВДП забезпечили надходження до бюджету на рівні 6,17 млрд гривень.

ОВГЗ-аукционы: Минфин продал облигаций на 3,5 млрд гривен. Читайте на  UKR.NET

12 квітня Мінфін розмістив облігацій внутрішньої держпозики на суму понад 6 млрд гривень: попит на гривневі військові ОВДП за підсумками вчорашніх аукціонів зріс у 6 разів.

Так, зазначається у повідомленні відомства, держпапери з погашенням у листопаді 2022 року 12 квітня розміщувалися під 10% та були продані на суму 1,47 млрд грн.

Облігації внутрішньої держпозики, погашення яких призначено на 21 червня 2023 року, вдалося продати на суму 4,7 млрд гривень: середня прибутковість при розміщенні цього випуску склала 11%.

Варто зазначити, що тижнем раніше до держбюджету від розміщення ОВДП надійшло 5,58 млрд гривень: €143,4 млн було отримано в результаті продажу облігацій, номінованих в іноземній валюті.

У якості банків-первинних дилерів, які допомагають купувати державні цінні папери у воєнний час, виступають Укргазбанк, Укрексімбанк, Альфа-Банк, ПУМБ і Південний.

Ліцензованими брокерами виступають ICU, Універ Капітал, Дрегон Капітал та БТС Брокер.

Ощадбанк пропонує придбання ОВДП (мінімальна сума інвестицій від 50 000 гривень) за максимально спрощеною процедурою.

Мінімальна сума інвестицій від 100 000 гривень пропонується Приватом та Кредобанком, а від 500 000 гривень – ОТП банком та Райфом.

Нагадаємо, раніше Banker.ua повідомляв про те, що, за даними НБУ, станом на 11 квітня з початку російського вторгнення власниками військових ОВДП стали понад 5 900 громадян.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd