Обвал цін на нафту: чому дешевшають Brent та WTI сьогодні

Нафта дешевшає на побоюваннях ринку щодо глобальної рецесії та обмежень попиту в КНР через новий виток пандемії COVID-19.

нефть

Вранці у понеділок вартість еталонних марок нафти опустилася в межах 1-1,4%: північноморська Brent подешевшала до $105,85, тоді як котирування техаської WTI опустилися до $103,31.

Минулого тижня ціна WTI просіла на 8%, тоді як Brent подешевшала на 9%.

Як зазначають аналітики ANZ Research, чисті позиції на купівлю ф’ючерсів на WTI зараз знаходяться на найнижчому з березня 2020 року рівні, коли падіння попиту було зафіксовано на тлі першого спалаху COVID-19. Крім того, увага трейдерів зосереджена на ситуації довкола Nord Stream.

Золото вранці 11 липня впало у ціні на 0,23%: його вартість складає $1.738,35. За унцію срібла на старті торгів дають $19,160, що на 0,40% менше, ніж на момент закриття попередньої сесії.

Долар при цьому продовжує утримувати позиції та дорожчати до основних світових валют. На думку аналітиків Barclays, «бакс» залишатиметься дорогим в умовах підвищеної інфляції, а також ризиків, пов’язаних з енергетичною безпекою Європи та перспективами економічного зростання КНР.

Курс євро вранці 11 липня опустився до позначки 1,01475 долара: минулого тижня європейська валюта подешевшала на 2,3%.

У парі з ієною валюта США зросла до 136,63, що на 0,37% більше, ніж на момент закриття попередньої сесії.

Фунт стерлінгів торгується на рівні 1,2028: ринок очікує на публікацію даних щодо ВВП Великобританії за II квартал у середу плюс увага ринку зосереджена на виборі правлячою Консервативною партією свого нового лідера.

Нагадаємо, США готуються до обмеження цін на російську нафту на рівні $40-60 за барель.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd