Обсяг торгів NFT у липні обвалився на 26%

У липні обсяг торгів невзаємозамінними токенами (NFT) на вторинному ринку скоротився на 26% порівняно з попереднім місяцем, до $647,2 млн.

Правительство Украины привлечет средства через продажу NFT Про це свідчать дані CryptoSlam, пише Forklog.

Згідно з сервісом, кількість унікальних покупців знижується третій місяць поспіль. У травні показник становив 694 850, у червні скоротився до 574 133, а у липні — до 532 378.

Співзасновник NFT-студії Influxo Енді Ліан у коментарі Forkast вказав на ведмежий тренд. Стратег із незамінних токенів у CryptoSlam Єхуда Петшер засумнівався, що ринок «знайде дно цього року».

«Я вважаю, що цей ведмежий цикл, в якому ми знаходимося, може тривати кілька років», — припустив експерт.

Петшер додав, що певний оптимізм вселяє кількість унікальних покупців. За його словами, у липні показник скоротився приблизно на 7%, і він вищий, ніж роком раніше (432 317).

«Зараз NFT перебувають у важкому становищі, але я все ще думаю, що сектор у дуже хорошому стані з точки зору зростання або трансакцій», — зазначив Петшер.

Лідером з продажу у липні стала колекція Bored Ape Yacht Club з показником $51,4 млн. Другий рядок утримує CryptoPunks із $50,7 млн.

На думку Ліана, поштовх ринку NFT може надати перехід Ethereum на алгоритм консенсусу Proof-of-Stake. Раніше розробники попередньо затвердили міграцію блокчейну на 19 вересня 2022 року.

Тестова мережа Goerli перейде на новий алгоритм консенсусу, коли кумулятивна складність мережі досягне значення 10790000. За оцінками фахівців, це відбудеться в період з 6 по 12 серпня.

Для довідки:

NFT є своєрідним розвитком ідеї криптовалют, пише ВВС. Як і традиційні цифрові гроші — біткоїн чи Ethereum — вони працюють на технології блокчейн.

Ключова відмінність тільки в одному: якщо одна «монета» біткоїну, наприклад, нічим не відрізняється від іншої «монети» біткоїну, то кожен NFT може бути унікальним (або мати обмежену кількість копій). Звідси і назва NFT — non fundgible-token (невзаємозамінний токен).

Якщо у вас є унікальний NFT-токен, можна бути впевненим: такого більше немає ні в кого.


ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd