Новини закордонних ринків

Фондові індекси США зросли у вівторок

S&P 500 додав 0,3%, високотехнологічний Nasdaq зріс на 0,9%, а індекс Dow Jones зріс на 0,2%.

Тим часом індекси S&P 500 та Nasdaq продемонстрували найдовшу серію зростання з листопада 2021 року. Листопадове ралі відбувається на тлі зниження прибутковості казначейських облігацій США та зростаючих очікувань учасників ринку щодо завершення циклу підвищення ставок у країні.

Зниження цін на нафту та сировинні товари також надає підтримку американському ринку акцій на даний час, вважають експерти.

Ринки Азії знижуються

Широкий індекс акцій Азії (за винятком Японії) MSCI AC Asia ex Japan Index знизився сьогодні 0,1%, японський Nikkei впав на 0,1%, південнокорейський Kospi скоротився на 0,2%, сингапурський STI втратив 1,4%, а китайський Shanghai Composite та гонконзький Hang Seng подешевшали на 0,1%.

Інвестори зберігають стриманий настрій напередодні виступу глави Федеральної резервної системи США Джерома Пауелла цього тижня.

Акції Microsoft досягли нового історичного максимуму

За підсумками вчорашньої торгової сесії, вартість акцій Microsoft зросла на 1,1% до $360,5. При цьому ринкова капіталізація компанії наблизилася до $2,7 трлн. Зростання акцій американського IT-гіганта відбулося на тлі оптимізму інвесторів щодо OpenAI — стратегічного партнера Microsoft.

На початку тижня OpenAI оголосила про зниження цін на деякі свої продукти, а також про запуск нових планів підписок, які дозволяють людям створювати власні версії ChatGPT.

Минулого тижня Microsoft оголосила про додавання технологій штучного інтелекту від OpenAI до деяких продуктів Microsoft Office, а також до помічника Windows 11.

Акції Spirit AeroSystems впали на 16%

За підсумками вчорашньої розширеної торгової сесії акції виробника авіаконструкцій знизилися до $20,68. Spirit AeroSystems оголосила про нові заходи, спрямовані на залучення капіталу, оскільки компанія зазнає фінансових труднощів.

Вони пов'язані з інфляційним тиском, обмеженнями в ланцюжках поставок та зростанням витрат на робочу силу. За 9 місяців 2023 року компанія повідомила про чисті збитки у розмірі $692 млн.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd