Новини закордонних ринків

Фондові індекси США знизилися за підсумками тижня

S&P 500 втратив приблизно 2,5%, високотехнологічний Nasdaq — 2,6%, а індекс Dow Jones знизився на 2,1%.

Все через слабші, ніж очікувалося, звіти про прибутки та збитки деяких американських компаній, а також сильні економічні дані, які можуть дозволити ФРС США продовжити підвищувати відсоткові ставки.

Крім цього, інвестори зберігають стриманий настрій на тлі конфлікту між Ізраїлем і палестинським військовим угрупуванням ХАМАС, що триває.

Цього тижня учасники ринку уважно стежитимуть за засіданням ФРС США з грошово-кредитної політики та чекатимуть на рішення щодо відсоткових ставок, а також публікації квартального звіту Apple.

Ринки Азіатсько-Тихоокеанського регіону завершили тиждень переважно падінням

Широкий індекс акцій Азії (за винятком Японії) MSCI AC Asia ex Japan Index втратив 0,7%, японський Nikkei впав на 0,9%, південнокорейський Kospi скоротився на 3,1%, сінгапурський STI подешевшав на 0,5%, а китайський Shanghai Composite та гонконгський Hang Seng зросли на 1,2%.

У понеділок ринки Азії торгуються різноспрямовано напередодні виходу великої кількості економічних даних у всьому регіоні.

Акції американських банків знизилися до травневих мінімумів

За підсумками торгів у п'ятницю індекс банківського сектора США — KBW Bank — впав на 2,3%.

На думку експертів, падіння акцій американських банків пов'язане з тим, що перспективи прибутку в галузі затьмарені високими відсотковими ставками та зростанням прибутковості казначейських облігацій США, що знижує вартість облігаційних портфелів кредиторів.

У 2023 році KBW Bank знизився на 29% порівняно із зростанням S&P 500 на 7,2% за той же період.

Серед найбільших банків США найбільше цього року подешевшали акції Bank of America (-24%), Morgan Stanley (-17%) та Citigroup (-15%).

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd