Новини закордонних ринків

Фондові індекси США завершили середу різноспрямовано

S&P 500 практично не змінився, високотехнологічний Nasdaq виріс на 0,2%, а індекс Dow Jones знизився на 0,2%.

Уолл-Стріт зберігає стриманий настрій на тлі зростання нафтових цін, що продовжується, які, ймовірно, призведуть до збільшення інфляції в США.

Тим часом прибутковість 10-річних казначейських облігацій США продовжує зростати і вчора досягла 4,64% — це максимум із серпня 2007 року.

Дохідність американських держоблігацій, що росте, робить акції менш привабливими, оскільки в інвесторів з'являється альтернатива у вигляді високого процентного доходу з меншим ризиком, зауважує Yahoo Finance.

Ринки Азіатсько-Тихоокеанського регіону демонструють змішану динаміку

Широкий індекс акцій Азії (за винятком Японії) MSCI AC Asia ex Japan Index знизився сьогодні на 0,3%, японський Nikkei впав на 1,8%, південнокорейський Kospi, сінгапурський STI та китайський Shanghai Composite зросли на 0,1%, а гонконгський Hang Seng упав приблизно на 1%.

Все через зростання світових цін на нафту та прибутковість казначейських облігацій США.

Торгівля акціями китайського забудовника China Evergrande знову припинена

Гонконзька фондова біржа сьогодні оголосила про зупинення торгів акціями China Evergrande. Це сталося після повідомлень про те, що голова китайського забудовника перебуває під наглядом поліції.

Раніше цього тижня також стало відомо про те, що інших нинішніх та колишніх керівників China Evergrande було затримано китайськими правоохоронними органами.

Зупинка торгів акціями китайського забудовника відбувається лише через місяць після попереднього 17-місячного припинення.

Нині China Evergrande має боргові зобов'язання більш ніж на $300 млрд. Компанія щосили намагається залучити кошти шляхом продажу активів та власних акцій, щоб розплатитися зі своїми кредиторами.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd