Новини закордонних ринків

Американські індекси знизилися за підсумками тижня

S&P 500 втратив 1,3%, високотехнологічний Nasdaq — 1,9%, а індекс Dow Jones знизився на 0,8%.

Минулого тижня знову почала зростати стурбованість інвесторів щодо подальшого підвищення відсоткових ставок у США на тлі перегрітого ринку праці в країні.

Своєю чергою представники Федеральної резервної системи США днями заявили, що необхідно зробити більше у боротьбі з інфляцією, приймаючи рішення на основі фактичних економічних даних.

Цього тижня учасники ринку уважно стежитимуть за звітом щодо індексу споживчих цін у США. Це будуть останні дані щодо інфляції в країні перед засіданням ФРС щодо грошово-кредитної політики, яке пройде з 19 по 20 вересня.

За даними CME FedWatch, більшість інвесторів очікують, що американський регулятор збереже ставки на колишньому рівні. Але ринки, як і раніше, розділилися в думках щодо того, чи можливе ще одне підвищення пізніше цього року: 43,5% інвесторів очікують на підвищення відсоткових ставок у листопаді.

Ринки Азії завершили тиждень падінням

Широкий індекс акцій Азії (за винятком Японії) MSCI AC Asia ex Japan Index втратив 1,2%, японський Nikkei впав на 0,4%, південнокорейський Kospi скоротився на 0,6%, сінгапурський STI подешевшав на 0,7%, а китайський Shanghai Composite та гонконгський Hang Seng знизилися на 0,6% та 1% відповідно.

У понеділок ринки Азіатсько-Тихоокеанського регіону торгуються різноспрямовано напередодні виходу великої кількості економічних даних цього тижня із США, Європи, Китаю та Індії.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd