Нова акція від Терра Банку для фізичних осіб “Карткова відпустка”

З метою підвищення доступності та привабливості карткових послуг для фізичних осіб ПАТ “Терра Банк” з 25.05.2010 р. запровадив нову акційну програму “Карткова відпустка”.
Протягом дії акції фізичні особи зможуть відкрити картковий рахунок в банку як в національній, так і в іноземній валютах (доларах США та євро) безкоштовно та незалежно від виду картки (Visa Electron, Visa Classic або Visa Gold) отримати її лише за 1 грн.

Готівку по картці можливо отримувати в мережі ПАТ «Терра Банк» та банкоматах банків-партнерів, кількість яких налічує 230 шт. (з них 56 – в м.Києві), а також і в банкоматах інших банків в Україні та за її межами.

Акція триває з 25.05.2010 р. по 31.07.2010 р.

Довідка: ПАТ «Терра Банк» (Київ) працює на банківському ринку України з 1996 року та є правонаступником всіх прав та обов’язків ЗАТ «Інвест-Кредит Банк» (Кривий Ріг). За роки діяльності ПАТ «Терра Банк» стало членом та учасником таких організацій, як Асоціація Українського кредитно-банківського союзу, Перша фондова торговельна система, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб, VISA INTERNATIONAL, Національна система масових електронних платежів, Міжнародні системи електронних грошових переказів Western Union, АНЕЛІК та MoneyGram, Reuters.
Банк пропонує широкий спектр банківських послуг із врахуванням інтересів кожного клієнтବ¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬, в т.ч. розрахунково-касове обслуговування в режимі реального часу за привабливими тарифами, використання електронної системи дистанційного обслуговування “Клієнт-банк”, кредитування суб’єктів господарювання, розміщення коштів на депозити, випуск і обслуговування пластикових карток міжнародних платіжних систем, здійснення конверсійних операцій купівлі-продажу іноземної валюти тощо. ПАТ «Терра Банк» представлений 20 відділеннями, які розташовані в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Херсоні, Львові, Чернівцях, Івано - Франківську, Кривому Розі і Павлограді. Станом на 01.05.2010 р. регулятивний капітал Банку – 96,9 млн. грн., діяльність ПАТ «Терра Банк» прибуткова.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd