НБУ визначив додаткові вимоги для договорів про платіжні послуги

Національний банк України визначив додаткові вимоги до договорів про надання фінансових платіжних послуг, які укладають небанківські надавачі платіжних послуг та банки зі споживачами, в межах реалізації норм закону про платіжні послуги.

Закон про платіжні послуги набув чинності: що зміниться / В Україні /  Судово-юридична газета

Про це повідомила пресслужба регулятора.

Під час укладання відповідних договорів як діючими учасниками платіжного ринку, так і новими гравцями має бути повністю розкрита інформація про умови надання фінансових платіжних послуг.

Національний банк передбачив вимоги щодо: змісту договору про надання фінансових платіжних послуг; прав та обов’язків споживача та надавача платіжних послуг; недобросовісних умов договору із метою їх запобігання; примірника договору, що укладається у формі електронного документа.

Для небанківських надавачів платіжних послуг окремо зазначені технічні вимоги до договорів (спосіб викладення тексту договору).

Нові вимоги діють із 30 листопада. Проте для всіх учасників платіжного ринку передбачено перехідний період три місяці для приведення своїх договорів у відповідність до вимог НБУ.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd