НБУ та АУБ 23 березня проведуть Всеукраїнську банківську нараду

Всеукраїнська нарада керівників банківських установ України відбудеться 23 березня 2007 р. в м. Києві. Організаторами наради виступають Національний банк України та Асоціація українських банків. До участі у ній буде залучено керівників комерційних банків України, керівних працівників НБУ та АУБ, керівників регіональних банківських союзів. Також візьмуть участь народні депутати України від профільного Комітету з питань фінансів та банківської діяльності тощо.
На Всеукраїнській нараді заплановано обговорити підсумки діяльності банківської системи за 2006 рік та завдання на 2007 рік, виходячи із стану економіки країни і Основних засад грошово-кредитної політики на 2007 рік. Також банкіри розглянуть питання захисту прав кредиторів та недопущення прийняття протиправних рішень в судах, питання нагляду та регулювання діяльності комерційних банків, валютного регулювання, удосконалення бухгалтерського обліку та звітності, інші актуальні для національної банківської системи питання.

За підсумками наради банків буде проведено прес-конференцію за участю керівництва НБУ та АУБ, про що буде повідомлено додатково.

Проведення Всеукраїнської наради попередньо було заплановано на 16 березня, проте після консультацій з НБУ дату проведення з технічних причин перенесено на 23 березня.
ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd