Nasdaq заявила про делістинг техкомпаній з рф

Російська компанія Яндекс, зареєстрована у Нідерландах, отримала повідомлення про делістинг з біржі Nasdaq – таке ж повідомлення отримали компанії Ozon, Qiwi та HeadHunter.

Про це йдеться у повідомленнях біржі.

Так, Яндекс отримав письмове повідомлення від Кваліфікаційної комісії з лістингу Nasdaq про рішення про делістинг цінних паперів компанії з біржового списку Nasdaq Global Select Market.

Причиною стало те, що "геополітичні обставини, які продовжують впливати на росію, та їх потенційний вплив на Компанію залишаються незмінними". Відтак Комісія використовує свої повноваження щодо делістингу цінних паперів на підставі події/умови, що робить лістинг цінних паперів на Nasdaq недоцільним, навіть якщо цінні папери відповідають усім критеріям первісного або постійного лістингу".

Nasdaq призупинила торгівлю цінними паперами низки компаній з істотною діяльністю в росії, зокрема – акціями Yandex N.V. класу А, 28 лютого 2022 року.

Яндекс заявив, що оскаржуватиме рішення. До кінця відповідних слухань акції залишаться в лістингу Nasdaq.

Нагадаємо, найбільша у світі за обсягом операцій криптобіржа Binance заборонила росіянам, а також будь-яким фізособам, які проживають у росії, купівлю та продаж доларів та євро через свій P2P-сервіс.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd