Народний банк Китаю знизив дві ключові кредитні ставки

Народний банк Китаю вперше з серпня 2022 року знизив дві ключові кредитні ставки.

Про це пише Trading Economics.

Однорічну базову ставку за кредитами (LPR), яка є середньостроковим інструментом кредитування, що використовується для кредитування підприємств та домогосподарств, було знижено на 10 б.п. до 3,55%; а п'ятирічну ставку, яка є базовою для іпотечних кредитів, було знижено на таку саму маржу до 4,2%, що відповідає очікуванням ринку.

Цей крок був зроблений після двох пом'якшувальних рішень минулого тижня, і очікується, що Пекін надалі стимулюватиме економіку.

Минулої п'ятниці китайський уряд провів засідання, на якому обговорив заходи з підтримки економічного відновлення, намагаючись посилити фінансову підтримку технологічних компаній та розробити проект правил нагляду за приватними фондами.

Тим часом кілька світових інвестиційних банків, останнім з яких є Goldman Sachs, знизили свої прогнози зростання ВВП Китаю на 2023 рік після слабких економічних даних за травень. Економіка також справляється зі стійкою дезінфляційною тенденцією на тлі слабких споживчих і бізнес-витрат.

Нагадаємо, Bank of China (BoC) з цього тижня обмежив переказ коштів у юанях для клієнтів російських банків на адресу банків Євросоюзу, Швейцарії, Великої Британії та США (включаючи іноземні філії банків цих країн, зокрема, в Китаї).

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd