Нафта здорожчала після зниження цін напередодні

Ціни на нафту відновлюються у вівторок, 23 квітня, після зниження за підсумками минулої сесії.

Про це повідомляє enkorr.

Вартість червневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures становила $87,46 за барель, що на $0,46 (0,53%) вище, ніж на закриття попередніх торгів. У понеділок ці контракти здешевшали на $0,29 (0,3%), до мінімальних із 27 березня $87 за барель.

Ф'ючерси на WTI на червень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) підвищилися в ціні на $0,46 (0,56%), до $82,36 за барель. За підсумками попередніх торгів вартість цих контрактів знизилася на $0,32 (0,4%), до $81,9 за барель. Травневі ф'ючерси, термін обігу яких минув із закриттям ринку напередодні, здешевшали на $0,29 (0,4%), до $82,85 за барель.

Вартість нафти зменшилася в понеділок на тлі зниження побоювань перебоїв у світових постачаннях після того, як Іран не відповів на атаку Ізраїлю.

Крім того, трейдери перемикають увагу на інфляцію й перспективи зниження ставок Федеральною резервною системою (ФРС) США, пише MarketWatch.

На думку старшого аналітика Swissquote Bank Іпека Езкардешкайї, нафтові котирування можуть упасти нижче за $80 за барель, якщо продовжать знижуватися в очікуванні зниження ставок ФРС та інших центробанків.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd