Нафта здорожчала на даних про зменшення запасів у США

Ціни на нафту піднімаються в середу, 10 січня, на даних Американського інституту нафти (API), які показали чергове зниження запасів у США.

Про це повідомляє enkorr.

Вартість березневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures становить $77,9 за барель, що на $0,31 (0,4%) вище, ніж на закриття попередніх торгів. У вівторок ці контракти здорожчали на $1,47 (1,9%), до $77,59 за барель.

Ф'ючерси на нафту WTI на лютий на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) зросли в ціні на $0,38 (0,53%) до $72,62 за барель. За підсумками попередніх торгів вартість цих контрактів здорожчала на $1,47 (2%), до $72,24 за барель.

За оцінками API, резерви нафти в США на тижні, що завершився 5 січня, скоротилися на 5,215 млн барелів.

Міненерго США оприлюднить власні дані про запаси енергоносіїв сьогодні о 17:30 за київським часом. Тижнем раніше зниження нафтових резервів у країні становило 5,5 млн барелів.

Підтримку нафтовому ринку також надають атаки єменських хуситів на судна у Червоному морі. Той факт, що інциденти тривають, незважаючи на дії ВМС США й Великобританії у регіоні, посилює побоювання затягування конфлікту, який змушує транспортні компанії шукати обхідні шляхи для транспортування вантажів.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd