Нафта стабілізувалася на тлі напруги у Червоному морі

Ціни на нафту слабко змінюються вранці у середу, 20 грудня, після зростання напередодні. Інвестори продовжують стежити за ситуацією з нападами на судна у Червоному морі.

Про це повідомляє enkorr.

Зазначається, що лютневі ф'ючерси на Brent дешевшали на лондонській біржі ICE Futures на $0,07 (0,09%) - до $79,16 за барель. У вівторок Brent здорожчала на $1,28 (1,6%) - до максимальних із 30 листопада $79,23 за барель.

Лютневі ф'ючерси на WTI на цей час дорожчали на Нью-Йоркській товарній біржі NYMEX на $0,01 (0,01%), до $73,95 за барель. За минулу сесію контракт здорожчав на $1,12 (1,5%) – до $73,94 за барель.

Напередодні підтримку котируванням надала напруженість у Червоному морі. Єменські повстанці пообіцяли, що нападатимуть на всі судна, що проходять через нього, прямують в Ізраїль, незалежно від того, хто ними володіє. Після цього стало відомо про декілька атак на судна в Баб-ель-Мандебській протоці й Червоному морі.

Атаки повстанців призводять до затримок постачань нафти і підвищують вартість транспортування, проте ступінь впливу цього чинника на нафтові котирування оцінити складно, заявив MarketWatch ринковий аналітик City Index і FOREX.com Фавад Разакзада.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd