Нафта продовжує помірно дорожчати

Нафтові котирування продовжують помірно зростати вранці у четвер, 8 лютого, демонструючи позитивну динаміку четверту сесію поспіль.

Про це повідомляє enkorr.

Квітневі ф'ючерси на Brent зранку 8 лютого дорожчали на лондонській біржі ICE Futures на $0,24 (0,3%) - до $79,45 за барель. У середу Brent подорожчала на $0,62 (0,8%) - до $79,21 за барель.

Березневі ф'ючерси на WTI вранці у четвер дорожчали на Нью-Йоркській товарній біржі NYMEX на $0,21 (0,28%) і становили $74,07 за барель. За підсумками минулої сесії контракт подорожчав на $0,55 (0,8%) – до $73,86 за барель.

Напередодні стало відомо, що запаси нафти в США минулого тижня збільшилися на 5,52 млн барелів, тоді як аналітики в середньому очікували помірнішого зростання, на 2,07 млн барелів.

Товарні запаси бензину тим часом знизилися на 3,15 млн барелів, дистилятів - на 3,22 млн барелів. Аналітики прогнозували збільшення запасів бензину на 1,5 млн барелів і зменшення запасів дистилятів на 2,5 млн барелів.

Зростання запасів нафти викликане головним чином падінням активності нафтопереробних заводів на Середньому Заході через перебої енергопостачання та призупинення роботи заводу BP в Індіані, зазначив старший аналітик Price Futures Group Філ Флінн.

Крім того, НПЗ почали закриватися на традиційне техобслуговування раніше ніж минулого року, додав аналітик DTN Трой Вінсент.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd