Нафта продовжує дешевшати після рекордного падіння ціни

Ціни на нафту продовжують знижуватися у понеділок, 20 березня, після падіння за підсумками минулого тижня, яке стало найзначнішим із літа минулого року.

Про це повідомляє enkorr.

Котирування травневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures становили $72,29 барель, що на $0,68 (на 0,9%) нижче за ціну на закриття попередньої сесії. У п'ятницю ці контракти здешевшали на $1,73 (на 2,3%) – до $72,97 за барель, що стало мінімальним рівнем із 20 грудня.

Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на квітень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) опустилася на $0,6 (на 0,9%) – до $66,14 за барель. За підсумками попередньої сесії вартість контрактів упала на $1,61 (на 2,4%) і становила $66,74 за барель. Це мінімум із 3 грудня.

За п'ять робочих днів Brent обвалилася на 11,9%, WTI – на 13%. Це найбільше тижневе зниження відповідно з серпня минулого року для європейської нафти і з червня – для американської.

Негативні настрої на нафтовому ринку зумовлено побоюваннями щодо того, що кризова ситуація у банківському секторі США може спровокувати рецесію в американській економіці, повідомляє MarketWatch.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd