Нафта прискорила падіння на тлі зростання долара та побоювань щодо попиту, Brent - $94,87 за барель

Ціни на нафту прискорили зниження під час торгів у четвер на тлі відновлення побоювань послаблення попиту через потенційну рецесію у світовій економіці.

Нафта дешевшає через новини про інфляцію у США | Ukrainian Shipping  Magazine — Новости судоходства Украины и мира

Вартість січневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures до 12:49 EET у четвер становить $94,87 за барель, що на $1,29 (1,34%) нижче за ціну на закриття попередньої сесії.

Ціна ф'ючерсів на нафту WTI на грудень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) зменшилася на цей час на $1,43 (1,59%), до $88,57 за барель.

Тиск на нафтовий ринок також спричинив зростання долара на тлі підсумків засідання Федеральної резервної системи (ФРС) США. Нафтові котирування підвищувалися основну частину тижня до рішення американського ЦБ за ставкою, зазначає Barron's.

Федрезерв очікувано підняв відсоткову ставку на 75 базисних пунктів, тепер її діапазон становить 3,75-4% річних. Вона була підвищена на таку величину за підсумками четвертого засідання поспіль. Наразі ставка знаходиться на максимальному рівні з січня 2008 року.

При цьому американський ЦБ вказав на можливість уповільнення темпів зростання ставки надалі. Глава ФРС Джером Пауелл на прес-конференції після засідання заявив, що, ймовірно, це питання обговорюватиметься на грудневій зустрічі або на початку наступного року. Однак він зазначив, що говорити про паузу в підйомі ставки поки що зарано. Крім того, Пауелл сказав, що її граничний рівень буде вищим, ніж очікувалося раніше.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd