Нафта перейшла до зростання, Brent подорожчала до $81,36 за барель

Ціни на нафту під час торгів у середу перейшли до зростання, продовжуючи позитивну динаміку після впевненого підйому за підсумками попередньої сесії.

Нафта дешевшає після заяви глави МВФ з приводу світової рецесії — Finance.ua

Лютневі ф'ючерси на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures до 13:25 EET подорожчали на $0,68 (0,84%) - до $81,36 за барель.

Котирування січневих ф'ючерсів на WTI на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) наразі зросли на $0,69 (0,92%) - до $76,08 за барель.

Напередодні Brent підскочила в ціні на 3,5%, а WTI подорожчала на 3% завдяки послабленню долара після того, як дані Мінпраці США вказали на різкіше, ніж очікувалося, уповільнення інфляції в країні в листопаді порівняно з жовтнем.

Споживчі ціни в США минулого місяця зросли на 7,1% щодо того ж місяця минулого року після зростання на 7,7% у жовтні. Аналітики в середньому очікували на уповільнення інфляції до 7,3%.

На цих даних долар у вівторок упав до євро на 0,9%, що є позитивним фактором для сировинних товарів, включаючи нафту.

Підйому ринку сприяли прогнози похолодання в США, а також ситуація з нафтопроводом Keystone, який було припинено минулого тижня. Очікується, що робота нафтопроводу частково відновиться у середу, а в повному обсязі він почне працювати 20 грудня.

У середу увага трейдерів спрямована на дані про запаси енергоносіїв у США за минулий тиждень, які опублікують міністерство енергетики о 17:30 EET.

Дані Американського інституту нафти (API), оприлюднені напередодні, показали збільшення запасів нафти в Штатах за тиждень, що завершився 9 грудня, на 7,82 млн. барелів.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd