Нафта дорожчає після падіння цін напередодні

Ціни на нафту підвищуються у четвер, 7 грудня, після падіння напередодні до мінімумів із липня.

Про це повідомляє enkorr.

Вартість лютневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures становить $74,69 за барель, що на $0,39 (0,52%) вище, ніж на закриття попередньої сесії. У середу ціна цих контрактів упала на $2,9 (3,8%), до $74,3 за барель.

Ф'ючерси на нафту WTI на січень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) здорожчали на $0,38 (0,55%), до $69,76 за барель. За підсумками попередніх торгів вартість цих контрактів упала на $2,94 (4,1%), до $69,38 за барель.

Ціни як на Brent, так і на WTI знизилися за підсумками п'ятої сесії поспіль, опустившись до мінімуму з кінця червня.

Тиск на ринок виявили щотижневі дані Міністерства енергетики США, які показали різке зростання запасів бензину в країні – на 5,42 млн барелів. Резерви дистилятів збільшилися на 1,27 млн барелів.

Комерційні запаси нафти тим часом скоротилися минулого тижня на 4,63 млн барелів, повідомило Міненерго країни. У той же час запаси на терміналі в Кушингу, де зберігають нафту, що торгується на Nymex, збільшилися на 1,9 млн барелів.

Негативом для нафтового ринку також стала інформація про перше за сім місяців зниження Саудівською Аравією ціни на основний сорт нафти, що постачається в Азію, – Arab Light. У січні цей сорт коштуватиме на $3,5 за барель більше, ніж кошик нафти Омана і Дубая, тоді як раніше різниця становила $4.

«Ціна на Brent із початку цього місяця впала більш ніж на 6%, і це каже, що трейдери побоюються зниження попиту, оскільки економічний спад набирає сили», – зазначає головний аналітик ActivTrades Рікардо Евангеліста, слова якого наводить Market Watch.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd