Нафта дорожчає на тлі перспектив попиту на паливо

Ціни на нафту повільно зростають, трейдери оцінюють перспективи глобального попиту на паливо і ризики перебоїв постачання з Близького Сходу.

Про це повідоляє enkorr.

У вівторок, 13 лютого, квітневі ф'ючерси на Brent подорожчали на лондонській біржі ICE Futures на $0,08 (0,1%), до $82,08 за барель. У понеділок Brent здешевшала на 19 центів, до $82 за барель.

Березневі ф'ючерси на WTI піднялися в ціні на Нью-Йоркській товарній біржі NYMEX на $0,12 (0,16%), до $77,04 за барель. За попередню сесію контракт здорожчав на 8 центів - до $76,92 за барель.

Очікування, що Федеральна резервна система (ФРС) буде довше, ніж прогнозувалося раніше, утримувати ключову процентну ставку на високому рівні, чинять тиск на прогнози попиту і виступають як негативний чинник для нафтових котирувань, сказав MarketWatch редактор Sevens Report Research Тайлер Річі.

Оприлюднені у понеділок дані Федрезерву вказали, що інфляційні очікування споживачів у США на найближчі три роки знизилися до 2,4%, що стало позитивним сигналом для ринку, додав Річі.

Крім того, міністр закордонних справ Ірану Хосейн Амір Абдоллахіан минулими вихідними заявив, що «розвиток подій у секторі Газа рухається до дипломатичного рішення», що дало інвесторам нову надію на спад напруженості на Близькому Сході.

Напередодні зранку ціни на нафту знижувалися після зростання більш як на 6% за підсумками минулого тижня.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd