Нафта дорожчає на тлі нової хвилі побоювань щодо можливої атаки Ірану на Ізраїль

Ціни на нафту відновили зростання в п'ятницю, 12 квітня, на тлі нової хвилі побоювань щодо можливої атаки Ірану на Ізраїль.

Про це повідомляє enkorr.

Вартість червневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures вранці у п'ятницю становить $90,22 за барель, що на $0,48 (0,53%) вище, ніж на закриття попередніх торгів. У четвер ці контракти подешевшали на $0,74 (0,8%), до $89,74 за барель.

Ф'ючерси на нафту WTI на травень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) зранку 12 квітня зросли в ціні на $0,61 (0,72%), до $85,63 за барель. За підсумками попередніх торгів вартість цих контрактів опустилася на $1,19 (1,4%), до $85,02 за барель.

Раніше США та їхні союзники попередили про високу ймовірність атаки Ірану на урядові та військові цілі на території Ізраїлю у відповідь на удар по іранському посольству в Сирії. Газета The Wall Street Journal повідомила в четвер з посиланням на інформовані джерела, що атака відбудеться наступних 24-48 годин.

«Загроза втручання Ірану, ймовірно, підтримуватиме тенденцію до зростання цін на нафту, — зазначає аналітик Saxo Bank Capital Markets у Сінгапурі Чару Чанана. — Однак підвищувальний тренд на ринку опиниться під загрозою, якщо ескалації геополітичних ризиків вдасться уникнути».

Увага трейдерів у п'ятницю також спрямована на щомісячний огляд Міжнародного енергетичного агентства (МЕА) з ринку нафти.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd