Нафта дешевшає після повідомлення про продаж додаткових обсягів із SPR

Ціни на нафту знижуються у вівторок, 14 лютого, після повідомлення Bloomberg про те, що США планують продати додаткові обсяги сировини зі стратегічного нафтового резерву (SPR).

Нафта подешевшала на 7% за тиждень | Економічна правда

Про це повідомляє enkorr.

Квітневі ф'ючерси на Brent подешевшали на лондонській біржі ICE Futures на $0,6 (0,69%), до $86,01 барель. У понеділок Brent здорожчала на $0,22 (0,3%), до $86,61 за барель.Березневі ф'ючерси на WTI знизилися в ціні на Нью-Йоркській товарній біржі NYMEX на $0,87 (1,09%), до $79,27 за барель. За підсумками попередньої сесії контракт здорожчав на $0,42 (0,5%), до $80,14 за барель.За даними агентства, Штати мають намір реалізувати на ринку ще 26 млн барелів нафти з SPR у період з квітня по червень.У понеділок, 13 лютого, нафта подорожчала завдяки сигналам зростання ділової активності в Китаї після оголошеного рф скорочення видобутку - у березні країна має намір скоротити видобуток нафти на 500 тис. барелів на добу (б/д).

У центрі уваги трейдерів у вівторок – дані інфляції в США за січень, які дозволять інвесторам робити нові прогнози щодо подальшої політики Федеральної резервної системи і перспектив американської економіки, зазначає Market Watch.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd