Нафта дешевшає на тлі невизначеності щодо попиту

Ціни на нафту еталонних марок продовжують опускатися у вівторок, 3 січня, на тлі невизначених прогнозів щодо світового попиту й очікуваного збільшення постачань, особливо з країн, що не входять до ОПЕК.

Про це повідомляє enkorr.

Ціна березневих ф'ючерсів на сорт Brent на лондонській біржі ICE Futures становить $75,84 за барель, що на $0,05 (на 0,07%) нижче за показник на закриття попередньої сесії. У вівторок ціна на ці контракти впала на $1,15 (на 1,5%) – до $75,89 за барель.

Котирування ф'ючерсів на нафту WTI на лютий на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) знизилися на $0,06 (на 0,09%) і становили $70,32 за барель. За підсумками минулої сесії вони здешевшали на $1,27 (на 1,8%) – до $70,38 за барель.

Увагу трейдерів спрямовано на перспективи глобального попиту на нафту і на те, чи центральні банки провідних країн світу зможуть забезпечити «м'яку посадку» для своїх економік, зазначає старший ринковий аналітик OANDA Крейг Ерлам, слова якого наводить видання MarketWatch.

Попит, як очікується, «залишиться низьким через глобальний економічний спад і рекордні обсяги видобутку нафти в США», вважає старший інвестиційний аналітик XM Харалампос Піссурос.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd