Нафта дешевшає більш ніж на $1 за барель через тривкі побоювання з приводу попиту

Ціни на нафту впали більш ніж на 1 долар за барель у вівторок, оскільки ведмежі економічні дані з ключових світових економік посилили побоювання щодо попиту.

Нафта подешевшала на 7% за тиждень | Економічна правда

Ф'ючерси на нафту марки Brent впали на 1,14 долара до 92,12 долара за барель на 09:23 за Грінвічем після зниження на 0,3% на попередній сесії.

Ф'ючерси на американську нафту West Texas Intermediate з постачанням у грудні впали на 1,01 долара до 83,57 долара за барель після попереднього зниження на 0,6%.

Фундаментальні показники попиту та пропозиції залишаються переважно стабільними, залишаючи економічні настрої в центрі уваги ринку нафти, сказала Вандана Харі, засновник постачальника послуг аналізу ринку нафти Vanda (NASDAQ:VNDA) Insights.

«Більшість негативних прогнозів щодо попиту вже відбулися, тому будь-який подальший знижувальний тиск може бути повільним», - сказала вона.

Ознаки невизначеної економічної активності у США та Китаї, двох найбільших у світі споживачах нафти, продовжували чинити тиск на ціни у вівторок.

Дані уряду в понеділок показали, що імпорт сирої нафти до Китаю у вересні був на 2% нижчим, ніж роком раніше, продовжуючи тенденцію зниження імпорту, водночас повідомляючи про уповільнення роздрібних продажів.

У жовтні ділова активність у США послабла четвертий місяць поспіль, коли виробники та сервісні компанії заявили у щомісячному опитуванні менеджерів із закупівель S&P Global, опублікованому у понеділок, що клієнтський попит падає.

Ділова активність також знизилася у виробничих секторах єврозони та Великобританії.

Генеральний директор Goldman Sachs (NYSE:GS) Девід Соломон заявив у вівторок, що він вважає рецесію в США «найвірогіднішою», тоді як рецесія може статися в Європі.

Федеральна резервна система США може підвищити ставки вище 4,5-4,75%, якщо не побачить реальних змін у поведінці, сказав він на найбільшій інвестиційній конференції Саудівської Аравії FII.

У США цього тижня також очікується зростання запасів сирої нафти, що може обмежити зростання цін. Аналітики, опитані агентством Reuters, підрахували, що запаси сирої нафти зросли загалом на 200 000 барелів за тиждень до 21 жовтня.

Окремо глава Міжнародної енергетичної агенції Фатіх Біроль заявив, що світові, як і раніше, буде потрібна російська нафта для надходження на ринок, незважаючи на обмеження цін, при цьому від 80% до 90% є «обнадійливим рівнем» для задоволення попиту.

Біроль сказав під час Сінгапурського міжнародного енергетичного тижня, що багато деталей обмеження цін на російську нафту ще потрібно уточнити.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd