Нафта дешевшає, але завершує тиждень максимальним зростанням цін із жовтня

Ціни на нафту опускаються, коригуючись після 3% підйому за підсумками попередньої сесії, і завершують тиждень максимальним зростанням із жовтня.

Про це повідомляє enkorr.

У п'ятницю, 26 січня, вартість березневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures становить $82,04 за барель, що на $0,39 (0,47%) нижче, ніж на закриття попередніх торгів. У четвер ці контракти здорожчали на $2,39 (3%), до $82,43 за барель.

Ф'ючерси на нафту WTI на березень на електронних торгах Нью-Йоркської товарної біржі (NYMEX) знизилися в ціні на $0,52 (0,67%), до $76,84 за барель. За підсумками попередніх торгів вартість цих контрактів зросла на $2,27 (3%), до $77,36 за барель.

Обидва контракти завершили торги у четвер на максимумах з кінця листопада. Цього тижня Brent здорожчала на 4,4%, WTI - на 4,9%.

Ціни на нафту підвищувалися у січні на тлі посилення напруженості на Близькому Сході. Додаткову підтримку ринку цього тижня надали новини про падіння видобутку в США через морозну погоду, а також оголошені Китаєм заходи стимулювання економічної активності, які покращили настрої інвесторів щодо перспектив економіки КНР.

«Новинний потік цього тижня майже повністю підтримував ціни на нафту, і ми бачимо відчутне зростання котирувань уперше за кілька місяців», - зазначає редактор Sevens Report Research Тайлер Річі, слова якого наводить MarketWatch.

З початку січня ціни на нафту зросли на 6,5-7%.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd