Нафта дешевшає 14 квітня, оскільки ринок зважує змішані сигнали пропозиції

Ціни на нафту впали в четвер після різкого зростання в першій половині тижня, оскільки трейдери зважили більшь крупние, ніж очікувалося, зростання запасів нафти в США на тлі скорочення світової пропозиції.

Майже $91 за барель: нафта марки Brent перевищила семирічний максимум -  FINBALANCEФ'ючерси на нафту марки Brent подешевшали на 45 центів, або 0,4%, до 108,33 долара за барель, тоді як ф'ючерси на нафту марки West Texas Intermediate впали на 69 центів, або 0,7%, до 103,56 долара за барель о 03:54 за Грінвічем.

Обидва контракти в середу ігнорували значне збільшення запасів сирої нафти в США, які на кінець торгової сесії зросли приблизно на 4%.

"Зростання попиту починає сповільнюватися, і картина другої половини року виглядає дедалі похмурішою", - сказала Вандана Харі, засновник постачальника послуг з аналізу нафтового ринку VandaInsights.

Тим не менш, нафтовий комплекс значною мірою зосереджений на короткостроковій перспективі, і побоювання щодо нестачі пропозиції витісняють цю думку, сказала вона.

Міжнародне енергетичне агентство в середу попередило, що з травня через санкції або добровільні ембарго може бути зупинено приблизно 3 мільйони барелів на день російської нафти.

Імовірність того, що заборона ЄС на російську нафту буде узгоджена, може бути майже нульовою, але ніхто не зможе чи не захоче сказати про це ясно, сказав Харі.

«І навіть брязкання зброєю, що триває, буде достатньо, щоб зберегти премію за ризик».

У той же час, великі світові торгові будинки також планують скоротити в травні закупівлі нафти і палива у російських державних нафтових компаній, повідомило в середу агентство Reuters.

Незважаючи на сигнали про те, що глобальні перебої з поставками збережуться, запаси нафти в США зросли минулого тижня більш ніж на 9 млн барелів, повідомило Управління енергетичної інформації США, частково завдяки викидам із національних стратегічних резервів. Аналітики, які брали участь в опитуванні Reuters, очікували, що обсяг видобутку складе лише 863 тисячі барелів.

Запаси бензину в США минулого тижня впали на 3,6 млн барелів, що набагато вище за очікуваний рівень, а запаси дистилятів також скоротилися.

«Ціни на нафту вище за рівень 100 доларів виглядають дуже комфортно, оскільки попит у США та Китаї, схоже, рухається у правильному напрямку», - пише Едвард Мойя, старший аналітик OANDA.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd