Нідерланди надали Україні кредит на 200 мільйонів євро

Нідерланди виділили 200 млн євро кредиту для України, які через МВФ буде витрачено на повсякденні потреби державного сектору країни, зокрема виплату зарплат.

Нідерланди надали Україні 79,5 млн євро кредиту — Фiнансовий клуб

Про це під час міжнародної конференції з питань відновлення України, яка проходить у швейцарському Лугано, заявила нідерландського уряду, передає Укрінформ.

"Продовжуючи наші зусилля для вирішення найбільш нагальних фінансових потреб України, я сьогодні оголошую, що ми надали ще 200 млн євро фінансової допомоги. Це – кредит, який буде направлено на спеціальний рахунок МВФ. Гроші витрачатимуться на повсякденні потреби органів влади України, наприклад зарплати держслужбовцям, шкільним вчителям, медичним працівникам", –зазначила вона.

За її словами, це буде ще один внесок Амстердама до попередньої фінансової підтримки Києва, яка загалом на сьогодні становить 140 млн євро.

Представниця уряду підкреслила, що Нідерланди приділяють велике значення проблемі безкарності і підтримують покарання російських воєнних злочинців, які скоюють злочини в Україні.

"Як країна, на території якої знаходиться Міжнародний кримінальний суд, ми готові підтримати Україну в зусиллях добиватися справедливості і відповідальності для тих, хто вчиняв воєнні злочини", – наголосила вона.

Як повідомлялося, у нідерландському місті Влардинген побудують тимчасове житло для українських біженців.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd