Між Ощадбанком та Укрпоштою укладено Генеральну угоду про співробітництво

3 квітня 2007 року підписано Генеральну угоду між ВАТ «Ощадбанк» та Українським державним підприємством поштового зв’язку “Укрпошта” про співробітництво та надання банківських послуг Укрпошті та її структурним підрозділам.
Генеральну угоду підписали в.о. голови правління Ощадбанку Анатолій Гулей та генеральний директор Укрпошти Ігор Кравець. Керівники державних установ переконані, що розширення ділових зв'язків є винятково важливим, враховуючи великий потенціал і місію обох структур щодо забезпечення соціальних виплат усім категоріям населення з державного бюджету.
Коментуючи цю подію, Анатолій Гулей зазначив: “Ми усвідомлюємо всю відповідальність за обслуговування поточних рахунків такого клієнта, як Укрпошта. Спільно ми реалізуємо державну політику у сфері банківського обслуговування та надання послуг поштового зв'язку, соціальних виплат та пенсій. Упевнені, що такому великому та вибагливому клієнту буде зручно та комфортно обслуговуватись саме в Ощадбанку”.
На думку Ігоря Кравця, „спільна діяльність сприятиме підвищенню ефективності роботи обох державних установ, а головне – значно збільшить можливості надання широкому колу клієнтів фінансових та поштових послуг”.
Серед напрямів співробітництва визначено комплексне банківське обслуговування Укрпошти та її філіалів, передбачено розробку та запровадження спільних проектів з надання різноманітних послуг населенню. Зокрема, планується особливу увагу приділити обслуговуванню населення, що проживає в сільській місцевості та віддалених регіонах.

Довідка:
Відкрите акціонерне товариство “Державний ощадний банк України” зареєстроване Національним банком України 31 грудня 1991 р. (реєстраційний № 4). ВАТ “Ощадбанк” – один з найбільших банків в Україні. Як банк загальнонаціонального масштабу він має понад 6 тисяч підзвітних установ, які обслуговують клієнтів у всіх без винятку регіонах країни. Статутний фонд Ощадбанку складає 722 млн. грн.
Українське державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” (УДППЗ “Укрпошта”) є національним оператором поштового зв’язку України згідно з розпорядженням КМУ від 10 січня 2002 року. Мережа поштового зв’язку охоплює всі регіони країни-, понад 15 тисяч об’єктів поштового зв’язку надають розмаїтий спектр послуг населенню. У системіУкрпошти працюють понад 116 тис. чол., з них понад 46 тисяч – листоноші, понад 14 тисяч – оператори поштового зв’язку.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd