Morgan Stanley знизив прогнози для долара на кінець 2023 року

Експерти Morgan Stanley погіршили прогнози для курсу долара США, наголосивши на пожвавленні світової економіки, а також на послабленні невизначеності, пов'язаної, зокрема, з інфляційним тиском, повідомляє MarketWatch.

Morgan Stanley предупредил о возможном крахе сектора кредитного рынка От  Investing.com

Доларовий індекс ICE (показує динаміку долара щодо шести валют (євро, швейцарський франк, ієна, канадський долар, фунт стерлінгів та шведська крона), до кінця 2023 року складе 98 пунктів, очікують аналітики. Їх попередній прогноз передбачав, що індекс завершить рік на рівні 104 пункти.

«Макроекономічні сили, які стримували послаблення американської валюти, тепер посилюють його, — йдеться в огляді аналітиків. — Глобальне зростання демонструє ознаки пожвавлення, невизначеність щодо перспектив економіки та інфляції слабшає, і долар втрачає свою перевагу в carry trade на тлі зростання ставок за кордоном.

Прогноз Morgan Stanley для курсу євро у парі з доларом на кінець 2023 року підвищено до $1,15 із $1,08. У понеділок він становить $1,0824.

Курс долара до юаня, як очікується, становитиме 6,65 юаня/$1 до кінця року (попередній прогноз — 6,8 юаня/$1). Вартість американської валюти щодо китайської піднялася під час торгів на 0,45%, до 6,7334.

За останній рік доларовий індекс ICE зріс на 7,5%, курс американської валюти у парі з євро додав 5,4%, з юанем — 6,1%.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd