Mastercard і Nexo запускають платіжну картку з підтримкою криптовалюти

Власники платіжних карток Nexo Card зможуть витрачати криптовалютні кошти без необхідності їхнього продажу, повідомляє Banker.ua з посиланням на матеріали Ain.ua.

Mastercard, DiPocket та Nexo запустили першу у світі кредитну картку з  криптозабезпеченням - ITC.ua

Платіжна система Mastercard та найбільший криптокредитор Nexo запускають платіжну картку Nexo Card із підтримкою криптовалюти.

Власники карток зможуть витрачати криптовалюту, не продаючи її: Nexo Card працює як кредитка, а криптовалюта на рахунках користувачів є заставою за кредитні кошти.

Nexo Card прив’язана до Nexo Instant Crypto Credit Line, завдяки чому кошти для покупок надходять із доступної кредитної лінії.

Ця кредитна лінія вже працює у межах Європейської економічної зони.

Варто зазначити, що Nexo Card передбачає використання як одного активу, так і одразу кількох криптовалют.

Картка не вимагає внесення мінімальних платежів, її власники не сплачують щомісячні комісії чи коштів за «простоювання».

Зокрема, уточнюється у публікації, власник Nexo Card може зняти кошти в банкоматах без комісії з місячним лімітом до €10 000 10 разів на місяць.

Комісія за обмін валюти не стягується у межах конвертації €20 000 на місяць.

Крім того, додають у Nexo, власники таких карток можуть розраховувати на отримання додаткових 2% криптовинагороди за всі транзакції, що виплачуються в Bitcoin або власних токенах криптовалютної кредитної організації.

Оформити Nexo Card можна в особистому кабінеті на веб-сайті Nexo. Також можна додати картку до віртуального гаманця Google Pay або Apple Pay.

Нагадаємо, компанія Mastercard задовольнила запит НАБУ, продовживши скасування плати interchange для України до кінця квітня.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd