Майнери активно виводять біткоїни на біржі

Біткоїн-майнери у травні розвантажили на централізовані біржі понад 195 000 BTC (~$6,3 млрд), що стало найбільшим місячним приростом із січня цього року. Про це пише cryptocurrency із посиланням на Bloomberg.

Майнеры активно выводят биткоины на биржи

Проте залишається неясно, чи продають майнери криптовалюту. Як зауважує Bloomberg, деякі майнери могли вивести активи для обміну на інші токени.

З великих майнерів-продавців біткоїну фігурує компанія Riot Blockchain, яка утримувала криптовалюту з розрахунку на те, що котирування зростатимуть.

Проте останнім часом компанія зіткнулася з браком капіталу на тлі дата-центру, що будується в Техасі.

Також потенційні розпродажі можуть посилитись з капітуляцією дрібних майнерів, зазначає видання.

Як зазначив виконавчий голова майнінг-компанії CleanSpark Метью Шульц, дрібні майнери, що прийшли під час бичачого циклу, робили ставки на зростання котирувань біткоїну. Тепер вони ризикують ліквідувати видобуті активи через падіння ринку.

У Bloomberg зазначають, що загальна картина ринку досі залишається непрозорою через небажання ділитися інформацією з боку деяких криптобірж.

Наприклад, у даних Coin Metrics вказані показники гаманців Binance та Gemini, але немає даних біржі Coinbase через заплутану схему зберігання коштів у найбільшої біржі США.

Також експерти зазначили у коментарі Bloomberg, що деякі майнери вважають за краще продавати свої активи через позабіржові торгові майданчики (OTC), чиї торгові дані, як правило, недоступні для вивчення.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd