Міжнародний ринок: Долар зростає до євро та єни, дешевшає до фунта

Долар США зміцнюється у парі з євро, дешевшає до фунта стерлінгів. Курс ієни до долара, який підскочив на початку сесії, знову перейшов до зниження. Про це пише «Investing».

Міжнародний ринок: Долар дорожчає щодо більшості основних валют — Мінфін

Фунт зміцнюється після відмови колишнього прем'єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона боротися за посаду лідера Консервативної партії та, відповідно, глави британського уряду. Це дає добрі шанси на перемогу ексміністру фінансів країни Ріші Сунаку, зазначає газета Financial Times.

Міністр фінансів Японії Сюн'їті Судзукі в понеділок заявив, що уряд країни вживатиме необхідних заходів для запобігання «надмірним коливанням валютних курсів». Він відмовився говорити про те, чи проводилися інтервенції у п'ятницю та в понеділок.

Долар дорожчає до юаня, незважаючи на сильніші, ніж очікувалося, дані про ВВП КНР. ВВП Китаю у третьому кварталі збільшився на 3,9% у річному вираженні після підвищення на 0,4% у квітні-червні. Консенсус-прогноз експертів, опитаних Trading Economics, передбачав зростання на 3,4%.

Станом на 9:24 євро знизився до долара на 0,13% — до $0,9849 порівняно $0,9862 на закриття ринку у п'ятницю

Фунт стерлінгів подорожчав на цей час на 0,57% — до $1,1367 порівняно з $1,1303 за підсумками попередніх торгів.

Долар підскочив до ієни на 0,88% — до 148,95 єни проти 147,65 єни на закриття ринку у п'ятницю. На початку сесії курс долара знижувався до 145,53 єни, проте потім знову розвернувся до зростання. Курс долара до ієни в п'ятницю піднімався до 151,94 єни — максимуму з липня 1990 року. У п'ятницю американська валюта подешевшала на 0,72% у парі з ієною, що газета Nikkei пояснювала інтервенціями японської влади на валютному ринку.

Вартість долара в парі з юанем піднялася на 0,33% — до 7,2548 юаня порівняно з 7,2306 юаня

Розрахований ICE індекс, що показує динаміку долара щодо шести валют (євро, швейцарський франк, ієна, канадський долар, фунт стерлінгів і шведська крона) додає менше 0,1%, ширший WSJ Dollar Index — 0,25%.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd