Міжнародний ринок: Долар зміцнюється до більшості основних валют

Долар США зміцнюється до євро, єни та фунта стерлінгів на торгах у понеділок, ринок чекає на засідання Федеральної резервної системи (ФРС), яке пройде 26−27 липня. Про це пише Іnvesting.com.

Долар активно дешевшає до євро та фунта 18 липня, слабо знижується до ієни

Експерти здебільшого очікують, що американський ЦБ підніме базову процентну ставку на 75 базисних пунктів (б.п.) — до 2,25−2,5%, проте ринок також не виключає можливості її підвищення одразу на 100 б.п.

Трейдери уважно стежитимуть за заявами голови ФРС Джерома Пауелла за підсумками засідання, особливо фокусуючись на сигналах про те, чи сподівається Федрезерв домогтися «м'якої посадки» американської економіки.

Долар може торгуватися в широкому діапазоні на цьому тижні, зазначає аналітик CBA Крістіна Кліфтон, думку якої наводить Dow Jones.

Підйом ставки Федрезерв на 100 б.п. призведе до стрибка курсу долара, каже вона. При цьому якщо попередні дані про динаміку ВВП США за другий квартал, які будуть опубліковані в четвер, підтвердять початок рецесії в американській економіці, попит на активи «тихої гавані», включаючи долар, зросте, що також сприятиме його зміцненню, зазначає Кліфтон.

Консенсус-прогноз експертів, опитаних Market Watch, передбачає збільшення ВВП США у другому кварталі на 0,3% у перерахунку на річні темпи після зниження на 1,6% у першому кварталі.

Станом на 9:30 євро знизився до долара на 0,19% — до $1,0194 порівняно з $1,0213 на закриття попередньої сесії. Курс фунта стерлінгів до долара опустився на 0,28% — до $1,1965 з $1,1999.

Вартість американської валюти в парі з ієною зросла на 0,21% — до 136,1 єни проти 136,12 єни у п'ятницю.

Розрахований ICE індекс, що показує динаміку долара щодо шести валют (євро, швейцарський франк, ієна, канадський долар, фунт стерлінгів і шведська крона) додає 0,03%, ширший WSJ Dollar Index — 0,18%.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd