Міжнародний ринок: Долар помірно зростає до основних світових валют

Курс долара США помірно зростає до основних світових валют вранці у четвер, інвестори оцінюють оприлюднений напередодні ввечері протокол липневого засідання Федеральної резервної системи (ФРС).

Міжнародний ринок: Долар та інші валюти розвинених країн стабільні — Мінфін Про це пише Investing.

Індекс, що розраховується ICE, що показує динаміку долара щодо шести валют (євро, швейцарський франк, ієна, канадський долар, фунт стерлінгів і шведська крона), піднімається в ході торгів на 0,2%. Більш широкий індикатор WSJ Dollar Index також становить 0,2%.

Станом на 9:27 за євро давали $1,0165, у порівнянні з $1,0180 на закриття ринку в середу, євро втрачає 0,15%.

Вартість фунта стерлінгів на той же час знизилася на 0,17% — до $1,2027 проти $1,2048 на закриття попередньої сесії.

У парі з японською нацвалютою курс долара склав до 9:27 135,24 єни проти 135,05 єни напередодні, зміцнюючись на 0,2%.

Більшість керівників ФРС очікують продовження курсу на підвищення ключової процентної ставки, свідчить протокол засідання Федерального комітету з відкритих ринків (FOMC), що пройшло 26−27 липня.

Вони зазначили, що ставку доведеться збільшити до «обмежувального» рівня та утримувати її на ньому протягом деякого часу для зниження інфляції до цільових 2%.

Водночас багато членів керівництва Федрезерва наголосили, що вони побоюються ризиків надмірного посилення грошово-кредитної політики, і допустили уповільнення темпів підвищення ставки у майбутньому.

Наступне засідання ФРС відбудеться 20−21 вересня. Більшість учасників ринку очікують, що ставку у вересні буде підвищено на 50 базисних пунктів, хоча й допускають підйом на 75 б.п.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd