Міжнародний ринок: Долар дорожчає до більшості основних валют

Євро та японська ієна дешевшають до американського долара після публікації підсумків червневого засідання ФРС США. Про це пише Investing.

Оценена перспектива «смерти» доллара: Госэкономика: Экономика: Lenta.ru

15 червня Федрезерв підняв ставку за федеральними фондами відразу на 75 базисних. Востаннє американський регулятор піднімав ставку таким кроком 1994 року. Нині діапазон ставки становить 1,5−1,75% річних.

При цьому голова ФРС Джером Пауелл на прес-конференції не виключив можливості підняття ставки ще на 75 б.п. на наступному засіданні у липні.

«Звичайно, сьогоднішнє зростання ставки на 75 б.п. є надзвичайно різким, і я не думаю, що подібні темпи підвищення стануть звичайною справою, — сказав Пауелл. — Проте, виходячи з поточних міркувань, збільшення ставки на 50 б.п. або 75 б.п. на липневому засіданні здається найімовірнішим».

Учасники ринку чекають також на підсумки засідання Банку Японії, які будуть опубліковані в п'ятницю вранці. Серед аналітиків та експертів на валютному ринку все частіше трапляються заклики до японського регулятора підняти рівень цільової прибутковості десятирічних держоблігацій до 0,5%, зазначають економісти ING. На їхню думку, такий крок може призвести до короткострокового зміцнення ієни.

Курс євро до долара знизився на 0,11% і склав 1,0433 долара порівняно з 1,0444 долара на закриття ринку в середу.

Долар виріс до японської ієни на 0,29% — до 134,23 ієни за долар проти 133,84 ієни на закриття торгів напередодні.

Вартість британського фунта до долара знизилася на 0,26% — до $1,2148 з $1,2180.

Індекс, що розраховується, що показує динаміку долара щодо шести валют (євро, швейцарський франк, ієна, канадський долар, фунт стерлінгів і шведська крона), знижується в ході ранкових торгів на 0,11%.

Більш широкий індикатор WSJ Dollar, який відстежує динаміку курсу долара щодо 16 валют, додає 0,23%.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd