Міжнародний ринок: Долар дешевшає до євро, фунта та єни

Долар США сьогодні трохи дешевшає до євро і фунта стерлінгів, помітно знижується в парі з ієною.

Эксперт рассказал, до каких значений может упасть доллар | Экономика |  Деньги | Аргументы и Факты Про це пише Investing.

Послабленню долара сприяють сигнали погіршення економічної активності у США, які, як сподіваються експерти, змусять Федеральну резервну систему уповільнити темпи підвищення базової процентної ставки.

Індекс споживчої довіри в США, що розраховується університетом Мічігану, у червні впав до рекордно низького значення в 50 пунктів порівняно з 58,4 пункту місяцем раніше, показали остаточні дані, опубліковані в п'ятницю.

При цьому Мічиганський університет переглянув у менший бік динаміку інфляційних очікувань американців: на середньострокову перспективу (найближчий рік) — до 5,3% з 5,4%, на довгострокову перспективу (5 років) — до 3,1% з 3,3 %.

Аналітик Capital Economics Джонатан Пітерсон вважає, однак, що ситуація у світовій економіці залишатиметься сприятливою для долара США в найближчому майбутньому.

Зростання американської економіки сповільниться, але рецесії вдасться уникнути, «і Штати досить добре готові до того, щоб упоратися з посиленням грошово-кредитної політики», зазначається експерт, слова якого наводить Dow Jones. При розвитку ситуації за несприятливим сценарієм долар продовжить вигравати як валюта «тихої гавані», вважає Пітерсон.

Станом на 9:13 євро виріс до долара на 0,06%, до $1,0559 порівняно з $1,0553 на закриття ринку в п'ятницю, курс фунта збільшився на 0,07%, до $1,2276 проти $1,2268.

Вартість американської валюти в парі з ієною опустилася на 0,19% — до 134,97 єни проти 135,23 єни на закриття попередньої сесії.

Розрахований ICE індекс, що показує динаміку долара щодо шести валют (євро, швейцарський франк, ієна, канадський долар, фунт стерлінгів і шведська крона), втрачає 0,16%, ширший WSJ Dollar Index — 0,05%.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd