Міжнародний ринок: Долар дешевшає до євро, єни та фунта

У ході сьогоднішніх торгів долар США слабо дешевшає до євро, єни та фунта стерлінгів після впевненого підйому за підсумками попередньої сесії.

Міжнародний валютний ринок

Розрахований ICE індекс, що показує динаміку долара щодо шести валют (євро, швейцарський франк, ієна, канадський долар, фунт стерлінгів і шведська крона) втрачає 0,08%, ширший WSJ Dollar Index — також 0,08%.

Станом на 9:17 за євро давали $1,0462 порівняно з $1,0442 на закриття ринку у середу.

Курс фунта на той же час піднявся до $1,2158 проти $1,2124 на закриття попередньої сесії.

Вартість американської валюти в парі з японською національною опустилася до 9:17 до 136,21 єни проти 136,59 єни на закриття попередньої сесії.

Напередодні долар подорожчав на 0,8% щодо євро, на 0,5% у парі з фунтом та на 0,3% до єни.

У центрі уваги трейдерів у четвер — звіт Мінторгу США про витрати та доходи населення країни за травень, до якого входять ключові показники інфляції, що відстежуються Федеральною резервною системою — індекси PCE та PCE Core.

Експерти в середньому очікують, що витрати американців минулого місяця зросли на 0,4%, доходи — на 0,5%.

Голова Федрезерва Джером Пауелл, який брав участь у заході форуму Європейського центрального банку в португальському місті Сінтра, заявив, що економіка США має хороші позиції, щоб впоратися з посиленням грошово-кредитної політики ФРС і центробанк очікує, що вона продовжить зростати, проте гарантій «м'якої посадки» не може.

Боротьба з інфляцією з великою ймовірністю завдасть економіці «деякого болю», проте «біль буде сильнішим, якщо ми не зможемо впоратися з високою інфляцією, зазначив Пауелл.

Глава ЄЦБ Крістін Лагард на цьому ж форумі між тим сказала, що не чекає повернення світової економіки до низькоінфляційного середовища, в якому воно знаходилося в останні 10 років.

«Я вважаю, що сили, вивільнені внаслідок пандемії covid-19 та внаслідок масштабного геополітичного шоку, з яким ми зіткнулися зараз, змінить ландшафт, в якому ми знаходитимемося», — зазначила вона.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd