Мінфін проти податкової реформи зі зниженням ставок: Матиме негативні наслідки

Міністр фінансів Сергій Марченко попередив, що не підтримає податкову реформу зі зниженням ставок.

Міністр фінансів Сергій Марченко – як можливе вторгнення Росії впливає на  доходи, зарплати, пенсії | Економічна правда Про це він сказав у інтерв'ю РБК-Україна.

"Податкова реформа зі зниженням ставок зараз матиме негативні наслідки. Наслідки очевидні для нас, і досвід інших країн показує, що цього краще не робити. Якщо хтось думає, що у нас є якісь унікальні експертизи або наша економіка якась суперунікальна, або деякі податкові експерти та макроекономісти мають якісь візіонерські рішення, то я хочу застерегти всіх від такого роду думок", – сказав Марченко.

Він нагадав, що 2016 року Україна зменшила ставку Єдиного соціального внеску до 22%. Детінізації зарплат після цього не відбулось, а надходження від ЄСВ обвалились.

На думку міністра, може скластися ситуація, що післявоєнній Україні буде потрібна абсолютно протилежна реформа ніж та, яку обговорюють зараз.

"І я не впевнений, що ми зараз будемо готові про це говорити. Тому що я не знаю, яку післявоєнну країну ми отримаємо, умовно кажучи, скільки власного ресурсу у нас буде, щоб країна жила і розвивалася", – додав він.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd