Мінфін пропонує скасувати пільги для бізнесу

Міністерство фінансів розробило законопроєкт про скасування низки податкових пільг для бізнесу, які Верховна Рада запровадила у перші місяці повномасштабної війни.

Як відкрити бізнес в інтернеті: практичні поради

Про це пише Ліга з посиланням на законопроєкт.

Міністерство фінансів розробило законопроєкт про скасування низки податкових пільг для бізнесу, які Верховна Рада запровадила у перші місяці повномасштабної війни, пише Ліга з посиланням назаконопроєкт.

Документ підготували на виконання Україною зобов'язань в межах нового меморандуму з Міжнародним валютним фондом.

Законопроєкт пропонує встановити, що податкові пільги діють до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України, але не пізніше 1 липня 2023 року.

Зміни передбачають можливості для ФОП та юросіб бути платниками єдиного податку ІІІ групи з застосуванням ставки у розмірі 2% від суми доходу; можливості для ФОП І та ІІ груп не сплачувати єдиний податок; мораторію на проведення документальних перевірок; відсутності штрафних санкцій за невикористання касових апаратів (реєстраторів розрахункових операцій); відсутності штрафних санкцій за порушення податкового законодавства.

Ухвалення цього законопроєкту є одним з «маяків» МВФ, від виконання якого залежить отримання нової кредитної програми.

Нагадаємо, Міністерство аграрної політики та продовольства та Міжнародна фінансова корпорація (International Finance Corporation, IFC) підготували програму підтримки пільгового кредитування для українських аграріїв на загальну суму понад $1 млрд.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd