Мінфін білорусі засекретив дані про виконання бюджету

Міністерство фінансів білорусі видалило зі свого сайту дані про виконання бюджету в поточному році й поки не повідомляє періодичність та форму публікації звітності в перспективі.

Во второе воскресенье мая в Беларуси отмечают День Государственного герба и  Государственного флага — Жыццё Палесся. Мозырь

"У ситуації, що склалася, світовій у тому числі, Міністерство фінансів переглядає формат і періодичність публікації даних про виконання бюджету. Поки працюємо над більш актуальною подачею і більш показовою періодичністю публікації даних", – прокоментували в пресслужбі Мінфіну відсутність даних про виконання бюджету на сайті відомства.

Раніше Мінфін білрусі щомісяця, в останній день місяця, публікував дані про виконання республіканського бюджету, Фонду соцзахисту населення та бюджету держорганів (з урахуванням місцевих бюджетів).

Дані за 2021 рік та попередні роки, як і раніше, доступні користувачам сайту.

Навесні Мінфін рб скоротив кількість опублікованої інформації про стан зовнішнього держборгу і перестав публікувати дані про джерела залучення та напрямки погашення боргу.

Раніше повідомлялося, що міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента білорусі в іноземній валюті з "CCC" до "C" ("неминучий дефолт").

До того влада білорусі заявила що, країна виконуватиме боргові зобов'язання щодо єврооблігацій у білоруських рублях через неможливість проведення платежів в інвалюті у зв'язку із західними санкціями. Аналогічне рішення до цього прийняла росія.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd