Лондонська фондова біржа прийматиме заявки на Bitcoin і Ethereum ETN

Лондонська фондова біржа заявила, що почне приймати заявки на допуск біржових облігацій, забезпечених Bitcoin та Ether, відкриваючи ще один шлях для професійних інвесторів до інвестування в цей клас активів.

Про це пише Bloomberg.

Біржа повідомила, що почне приймати заявки в II кварталі 2024 року, згідно із заявою, опублікованою в понеділок. Точна дата запуску буде підтверджена в установленому порядку.

Біржа заявила, що будь-які запропоновані облігації мають бути:

- без боргових зобов'язань і забезпечені біткоїном або ефіром;

- криптоактиви, що лежать в їх основі, повинні щонайменше на 90% зберігатися в офлайн-гаманці депозитарію або бути предметом домовленостей, які забезпечують еквівалентний результат холодного зберігання;

- зберігатися у зберігача або зберігачів, які підпадають під дію законодавства про боротьбу з відмиванням грошей у Великобританії, Європейському Союзі, Джерсі, Швейцарії або Сполучених Штатах.

Це оголошення з'явилося в той час, коли біткоїн уперше перевищив позначку в $71 000, збільшивши цьогорічне зростання майже до 70% на тлі масового припливу інвестицій в американські біржові фонди. Інвестори вклали майже $10 млрд у нові біржові фонди біткоїнів від їх запуску в США два місяці тому, що спричинило значне зростання криптовалютних ринків.

В окремій заяві Управління з фінансового регулювання та нагляду США повідомило, що не заперечуватиме проти таких запитів від визнаних інвестиційних бірж, але заборона на пропозицію таких інструментів роздрібним інвесторам залишається в силі.

Регулятор заявив, що продовжує вважати, що криптовалютні ETN і деривативи «не підходять для роздрібних споживачів через шкоду, яку вони несуть».

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd