Курс ієни до долара опустився до мінімуму за 20 років

Курс ієни опустився до долара до мінімальних рівнів за 20 років, відображаючи м'якшу монетарну політику центрального банку Японії.

Долар стабільний до євро та зміцнюється до ієни — Мінфін Про це повідомляє Bloomberg.

Вранці, 7 червня, курс долара становив 132,94 ієни. Позначку 132 єни курс долара перевищив вперше з 16 квітня 2002 року.

Глава Банку Японії Харухіко Курода заявив про збереження м'якої грошово-кредитної політики, пише The Wall Street Journal. Він заявив, що Банк Японії має намір створити в економіці умови для стійкої інфляції, оскільки зараз прискорення темпів зростання споживчих цін зумовлено поодинокими факторами, наприклад, зростанням цін на енергоносії.

«Банк Японії твердо націлений на продовження монетарного стимулювання, яке дозволить йому створити макроекономічне середовище, де зарплати зростатимуть так, щоб збільшення інфляційних очікувань і зміни в толерантності зростання цін, яке ми побачили нещодавно, призвели до сталої інфляції», — заявив Курода.

Інвестори роблять ставку на подальше ослаблення японської валюти, яка і так перебуває на мінімумі до долара США.

«Заявки на продаж єни надходять цілодобово. В останні пару днів ми спостерігаємо набагато більший обсяг», — каже глава торгового відділу брокера Capital.com Брайан Гоулд.

Драйвером цієї тенденції є збільшення розриву між прибутковістю казначейських облігацій США та японських державних облігацій. І ознак того, що ситуація зміниться найближчим часом, поки що не видно, зазначає Bloomberg.

Глава глобальної макростратегії в Medley Global Advisors Бен Емонс вважає, що пара долар-єна «легко» проб'є рівень 135 ієн за долар.

Глава глобальної валютної стратегії у Brown Brothers Harriman Він Тін також зберігає таргет на рівні 135,15 єни. Востаннє курс ієни опускався так низько у січні 2002 року.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd