Крупний криптокредитор Genesis може збанкрутувати

Один із найбільших криптокредиторів Genesis Global Trading Inc. звільнив 30% свого персоналу та розглядає можливість подати заяву про банкрутство.

Genesis Logo Изображения: просматривайте стоковые фотографии, векторные  изображения и видео в количестве 2,876 | Adobe Stock

Про це пише The Wall Street Journal із посиланням на джерела, обізнані з цим питанням.

Як повідомляється, звільнення не обмежувалися одним відділом, а торкнулося всієї компанії. У Genesis залишилося 145 співробітників після звільнень.

Як пояснили в Genesis, фірма працює зі своїми радниками, щоб «зберегти активи клієнтів і просувати бізнес вперед».

«Криптокредитор став останньою фірмою цифрових активів, яка бореться за виживання. Минулий рік ознаменувався серією криптовалютних банкрутств, оскільки Федеральна резервна система підвищила процентні ставки, знизивши рівень найбільш спекулятивних інвестицій. Вибухи в малорегульованому секторі просочилися до інших компаній, демонструючи взаємозв’язок новонародженої галузі. ФРС дала сигнал, що продовжить підвищувати ставки. Інвестори готуються до ще більших втрат у криптовалюті», – йдеться в матеріалі WSJ.

Проблеми Genesis почалися з банкрутства та ліквідації криптовалютного хедж-фонду Three Arrows Capital, якому компанія надала кредит на $2,4 млрд. Уже за кілька днів після краху хедж-фонду Genesis скоротив 20% своїх працівників, а гендиректор компанії Майкл Моро пішов у відставку.

Ще одним ударом по фінансовій стабільності Genesis став крах криптобіржі FTX і пов'язаної з нею компанії Alameda Research у листопаді минулого року. За даними джерел WSJ, Genesis позичила Alameda щонайменше «сотні мільйонів доларів».

16 листопада Genesis призупинив надання та погашення кредитів.

Щоб врятувати ситуацію, Genesis намагалася залучити інвестицій на $1 млрд. Зокрема, компанія звернулася по допомогу до інвестбанку Moelis & Co.

Але наразі Genesis і Moelis розглядають можливість подання заяви відповідно до статті 11 Кодексу США про банкрутство. Стаття передбачає тимчасовий захист від кредиторів з метою дати компанії можливість продовжувати функціонувати.

Genesis належить криптоконгломерату Digital Currency Group, який також управляє менеджером криптоактивів Grayscale Investments, новинним агентством криптовалют CoinDesk, майнінговою компанією Foundry, криптобіржею Luno, платформою даних TradeBlock, компанією з управління капіталом HQ і DCG Real Estate.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd