Криптофірми ЄС почнуть ділитися операціями клієнтів із податковою

Міністри фінансів країн Євросоюзу затвердили нові правила, згідно з якими податкові органи отримали можливість обмінюватися даними про цифрові активи громадян.

Закон, відомий як Восьма директива про адміністративне співробітництво (DAC8), націлений на боротьбу з шахрайством та ухиленням від сплати податків за допомогою криптовалюти. Документ офіційно набуде чинності за 20 днів.

Вперше ці правила було запропоновано минулого року. Під регулювання потрапляє широкий спектр цифрових активів, включаючи стейблкоїни, NFT, токени децентралізованих фінансових (DeFi) платформ, а також доходи від стейкінгу.

«Директива покращить здатність країн ЄС виявляти та боротися з податковим шахрайством, ухиленням від сплати податків, а також зобов'язує всі компанії, які надають послуги у сфері криптовалют, повідомляти про угоди клієнтів, які мешкають у ЄС», — йдеться у заяві комісії.

Область застосування правил була розширена порівняно з попередніми версіями і тепер також застосовується до фінансових установ щодо електронних грошей та цифрових валют центрального банку (CBDC).

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd