Криптобіржа Kraken запустить торгівлю ф'ючерсами на Dogecoin

20 червня американська криптовалютна біржа Kraken запустить торгівлю ф'ючерсами на цифровий актив-мем Dogecoin (DOGE). Про це пише BitNovosti.

Американська криптобіржа Kraken введе позики під заставу NFT — МінфінДля укладання ф'ючерсних контрактів трейдерам відкриють доступ до мультизалогового гаманця. Він дозволяє використовувати різні валюти в якості заставних коштів і конвертувати прибуток в попередньо обрані активи.

Наприклад, користувачі можуть відкрити позицію в DOGE/USD і отримати профіт в біткоїнах.

Dogecoin не зміг уникнути ведмежого тренду, що бушує на ринках більшості провідних за рівнем капіталізації криптоволют.

Ціна монети почала падати 18 червня і до кінця дня опустилася до мінімального показника з березня 2021-го в $ 0,0491 (на біржі Binance). Завдяки скоріш наслідуваній корекції вартість активу закріпилася в діапазоні вище $0,05.

У суботу Ілон Macк, якого назвали «Батьком Dogecoin» за любов до криптовалюти, повідомив, що за DOGE можна буде купити товари компанії SpaceX.

Бізнесмен також натякнув на розширення списку продуктів, для оплати яких почнуть приймати монети. Однак на цей раз пост Macка не став тригером для підвищення ціни DOGE.

Для довідки:

Dogecoin — криптовалюта, створена на технологіях Litecoin і Bitcoin.

Це однорангова цифрова валюта, заснована на популярному мемі Doge (на офіційному лого зображено обличчя собаки шиба-іну з цього мему). Тому токен DOGE відносять до так званих мем-коїнів.

Курс Dogecoin відносно в порівнянні з іншими мем коїнами відносно стабільний, а вартість досить низька, щоб інвестувати не побоюючись втратити багато.

Спочатку планувалося, що обсяг емісії становитиме 100 мільярдів токенів, але в результаті оновлень емісія скоротилася і стала фіксованою — 10 000 монет за блок.

Таким чином в обіг надходитиме однакова кількість монет за період — 5,256 мільярдів на рік.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd