Коротко про головне на міжнародних ринках

Американські індекси торгувалися різноспрямовано

S&P 500 виріс на 0,1%, індекс Dow Jones додав 0,2%, а високотехнологічний Nasdaq знизився на 0,3%.

Учасники ринку зберігають обережність напередодні виходу квартальних фінансових звітів великих американських компаній та нових економічних даних.

Сьогодні про свої фінансові результати за квартал повідомлять такі компанії, як McDonald's, PepsiCo, UPS, 3M, Verizon та General Motors. Інвестори також стежитимуть за UBS Group, яка представить свій перший звіт про прибутки та збитки після поглинання швейцарського банку Credit Suisse.

Акції Азії знижуються, крім Японії

Широкий індекс акцій Азії (за винятком Японії) MSCI AC Asia ex Japan Index втратив сьогодні 1,3%, південнокорейський Kospi впав на 1,6%, сінгапурський STI скоротився на 0,7%, китайський Shanghai Composite та гонконзький Hang Seng знизилися на 0,8% та 1,7% відповідно, а японський Nikkei виріс на 0,2%.

Акції Азійсько-Тихоокеанського регіону переважно знижувалися на тлі падіння американського індексу Nasdaq у понеділок. Індекс знижувався через невпевнену динаміку акцій технологічних компаній напередодні виходу квартальних фінансових звітів великих представників галузі, включаючи Microsoft, Alphabet (материнська компанія Google) та Amazon.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd