KfW реалізує в Україні 5 інвестиційних проєктів

Міністерство фінансів спільно з новим директором місцевого бюро Кредитної установи для відбудови (KfW) в Україні та Молдові Лоренцом Гесснером обговорили статус підготовки та реалізації проєктів, які підтримуються установою, а також питання укладення нової міжурядової рамкової угоди.

Про це повідомляє пресслужба Мінфіну.

«Ми вдячні Уряду ФРН та KfW за підтримку та значний внесок у розвиток енергетичного сектору, підтримку підприємництва та інфраструктури. Розроблення та укладення міжурядової рамкової угоди, яка врегульовуватиме основні питання співпраці з KfW, дозволить спростити процедуру залучення кредитних та грантових коштів», - наголосила заступниця міністра фінансів Ольга Зикова.

У межах співпраці уряду України із KfW нині триває реалізація п’яти інвестиційних проєктів загальним обсягом позик у 247 млн євро, з яких станом на 1 червня 2023 року використано 96,85 млн євро (39,21%).

Це проєкти, які реалізуються НЕК «Укренерго» («Реконструкція підстанцій у східній частині України»; «Підвищення ефективності передачі електроенергії» (стадії 1 та 2), Фондом розвитку підприємництва («Рефінансування енергоефективних інвестицій МСП України через фінансовий сектор») та КП «Чернівціводоканал» («Проєкт муніципального водного господарства м. Чернівці, стадія 1»).

Нагадаємо, 120 млн грн від KfW спрямують на енергозабезпечення малих та середніх підприємств.

ДОСТУП К ФИНАНСОВЫМ РЫНКАМ И АНАЛИТИКЕ В РЕЖИМЕ ОНЛАЙН
зарегистрируйтесь и получите 7 дней бесплатно
Регистрация
asd