Капіталізація виробника британської валюти впала на 26%

Акції британської компанії De La Rue, яка випускає британські банкноти, обвалилися на 26% — до £0,74 — на Лондонській фондовій біржі (LSE) у ході торгів 12 листопада.

Британская валюта упала до минимума 1985 года | Рынок | Деньги | Аргументы  и Факты Про це повідомив Bloomberg.

Папери одного з найбільших у світі виробників банкнот, цінних паперів та банківського обладнання різко впали після того, як компанія заявила, що скоригований операційний прибуток за рік не виправдає ринкових очікувань, повідомив Bloomberg.

De La Rue попередила, що її бізнес страждає від різкого зростання собівартості виробництва продукції, зокрема підвищення вартості електроенергії, тоді як попит покупців залишається пригніченим, оскільки клієнти використовують запаси, створені під час пандемії.

«Наш ланцюжок поставок продукції демонструє інфляційні тенденції, і ми щосили намагаємося перекласти ці додаткові витрати на клієнтів», — сказав в інтерв'ю агентству генеральний директор Клайв Вашер.

De La Rue повідомила, що скоригований операційний прибуток за весь фінансовий рік, який у компанії закінчується в березні 2023 року, становитиме від £30 млн до £33 млн (від $35,7 млн до $39,3 млн) порівняно з консенсус-прогнозом. аналітиків Bloomberg на рівні £36 млн.

За шість місяців, що закінчилися у вересні 2022 року, De La Rue повідомляла про падіння скоригованого операційного прибутку майже на 47%, до £9,3 млн.

Раніше великий акціонер виробника британської валюти компанія Crystal Amber Fund, якій належить 9,8% акцій компанії, вимагав відставки голови ради директорів De La Rue Кевіна Лусмора. Питання буде винесене на голосування акціонерів на зборах 2 грудня.

De La Rue займається виробництвом банкнот, яке приносить їй основний прибуток.

ДОСТУП ДО ФІНАНСОВИХ РИНКІВ ТА АНАЛІТИЦІ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
зареєструйтеся та отримайте 7 днів безкоштовно
Реєстрація
asd